Giriş
Kullanıcıadı:
Parola:
Parolamı Hatırla:
Atevi'ne kayıt olmanın avantajları nelerdir ?
1- Çünkü binicilik ve at sektörü internet kullanıcısı atevi.com' a sadıktır. belirli aralıklarla sitemizi mutlaka ziyaret eder, yeniliklerden haberdar olur. Gördükleri reklamdan faydalanırlar, reklam veren geri dönüşüm alır.
 
2- Sektörde ATEVİ marka bilinirliği %100'dür. Ekim 1999 tarihinde kurulmuş ve Türkiye' nin ilk binicilik sitesidir. Yurtiçinden ve yurtdışından yoğun hit almaktadır. Aylık ortalama tekil ziyaretçi sayımız 14,000 ve aylık ortalama hit sayısı 550,000 dir. Arama motorlarında sektörün ilgili kelimeleri ile arama yapıldığında genellikle ilk sırada yer alır.
Atevi'ne kayıt olmanın ücreti nedir?
1- Firma indeksine kayıt olup, sistem içerisinde size özel bir sayfa oluşturulup, kendinizi hem atevi içerisindeki aramalarda hem de google aramalarında çıkarmanın bedeli 2010 yılı için yıllık %18 KDV dahil sadece 69 TL dir. Ayrıca Bonus Card sahiplerine vade farksız 5 taksit imkanı vardır. Kayıt olmanız durumunda, kendinize özel şifreler oluşturarak bilgilerinizi 7 gün 24 saat değiştirebilirsiniz.
 
2- Hem firma indeksine kayıt olup, yukarıdaki sisteme sahip olmak, hem de www.atevi.com un ana sayfasında banner reklam vererek, binlerce ziyaretçiye firmanızın reklamını yapmak isterseniz bu hizmetin bedeli ise 2010 yılı için kampanya fiyatı %18 KDV dahil sadece 299 TL dir. Ayrıca Bonus Card sahiplerine vade farksız 5 taksit imkanı vardır.
 
Üye olup firma bilgilerinizi girdikten sonra 69 TL lik bedeli kredi kartınız ile ödemek için burayı tıklayınız. (Bonus Card ile 5 taksit)
Üye olup firma bilgilerinizi girdikten sonra 299 TL lik bedeli kredi kartınız ile ödemek için burayı tıklayınız. (Bonus Card ile 5 taksit)
Üyelik ücreti ödendikten sonra üyeliğiniz onaylanacaktır. Her türlü sorunuzun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.